شرکت سیمین‌ براق تولیدکننده و تامین‌کننده مواد شیمیایی و ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدی صنعت آبکاری با تمرکز بر صنایع پوشش‌های تکمیلی است که در چهار بخش اصلی پاک‌کننده‌های صنعتی، فرآیندهای آماده‌سازی، فرآیندهای آبکاری صنعتی و تزیینی و سایر پوشش‌های سطحی مانند پوشش‌های الکتروفورتیک، آندایزینگ و … فعالیت می‌نماید. شرکت سیمین‌ براق مجموعه کاملی از محصولات را ارائه می‌کند بطوریکه سبد محصولات ما تمامی نیازهای صنعت آبکاری را از آغاز تا پایان برآورده می‌سازد.
فعالیت شرکت سیمین‌ براق تنها در حیطه تامین و تولید مواد شیمیایی و ماشین‌آلات خطوط تولید محدود نشده بلکه با بهره‌ گیری از تجربیات چندین دهه فعالیت صنعتی و با کمک همکاران اروپایی و بین‌المللی خود خدمات طراحی فرآیندها و خطوط تولید، انتقال دانش و تکنولوژی، خدمات آموزشی فنی و سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی برای راه‌اندازی و توسعه خطوط تولید را به شکل بسیار مطلوب و با هدف ارتقای کیفیت و رفع نیازهای صنعت آبکاری ارائه می‌نماید.
سیمین‌ براق تامین کننده مواد شیمیایی همه صنایعی است که به نوعی با فرآیندهای پوشش‌ دهی سطوح سرو کار دارند از جمله صنایع: الکترونیک، خودرو سازی، ساختمانی، لوازم خانگی، پزشکی و مهندسی پزشکی، صنعت هوا فضا و … . اکنون قریب به 4 دهه از آغاز فعالیت سیمین براق در بخش صنعت می‌گذرد، سال‌های آغازین با نام شرکت سازاخ و در ادامه با نام سیمین‌ براق. راز ماندگاری و رمز موفقیت شرکت سیمین‌ براق در صداقت، خلاقیت، نوآوری، روزآمدی و همکاری و ارتباط گسترده با بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان بین‌المللی صنعت آبکاری و شیمیایی و توجه به کیفیت به عنوان مهمترین شاخص فعالیت خود می‌باشد.